PEC Zwolle
 
Spelers
Leeftijd laatste wedstrijd seizoen Aantal gespeelde wedstrijden Aantal minuten Aantal goals Aantal goals
16GKTom de Graaff21 
1GKJasper Schendelaar26109000
41GKDuke Verduin22 
3DFOlivier Aertssen22108790 
6DFJan Bürger194500 
2DFSherel Floranus2864230 
28DFSimon Graves27109000 
33DFDamian van der Haar2284490 
42DFDylan Ruward21 
4DFTijs Velthuis245790 
24DFNick Viergever37109001 
39DFMilan Westerhuis18 
34MFNick Fichtinger2231470 
25MFThijs Oosting26106922 
26MFJadiel Pereira16 
38MFGivaro Rahajaän18 
20MFGabriël Reiziger2161330 
8MFTobias Sommer24108890 
30MFRyan Thomas3186940 
37MFGilles van der Wal1841850 
22FWIbrahim Cissoko2393541 
17FWSydney van Hooijdonk2662891 
10FWKoen Kostons27106744
11FWDylan Mbayo25107300 
7FWYounes Namli30 
9FWElias Sørensen2793922 
18FWOdy Velanas2861080 
Programma
Eurojackpot KNVB Beker - 28 oktober 2026 20:00
PEC Zwolle - Top Oss